Verstrikt

21.99

Het boek Verstrikt is geschreven door Eveline Karman en het ISBN is 9789026164767. Deze paperback wordt aangeboden op bol.com. Dit betreft een nieuw boek.

Categorie:

Beschrijving

Journaliste en schrijver Eveline Karman zet met ‘Verstrikt’ een ijzersterk debuut neer. Deze spannende literaire thriller voor fans van Saskia Noort en Heleen van Royen speelt zich af in de glamoureuze wereld van de high class escort. Wanneer Eline’s baas Boris, hoofdredacteur van het blad Heat, verdwijnt, maakt eerst niemand zich zorgen. Maar als hij na een paar dagen nog steeds niet boven water is, gaat Eline op onderzoek uit. Ze komt erachter dat zijn laatste afspraak met een dame van een high class escortbureau was, maar niet voor een pleziertje. Boris was met een onderzoek bezig. Eline bijt zich vast in Boris’ verdwijning en komt terecht in de escortwereld. Intussen krijgt degene die Boris dwarsboomde, nu ook Eline in het vizier… Eveline Karman schrijft columns en artikelen voor onder andere ‘LINDA.’, ‘GOOISCH… als lifestyle’ magazine, ‘Grazia’ en ‘Marie Claire’. ‘Verstrikt’ is haar thrillerdebuut.

Extra informatie

ISBN

9789026164767

Auteurs

Eveline Karman

Druk

5

Conditie

Nieuw

Soort

Paperback

Staat
Uitgever

de Fontein Romans & Spanning